Estia beach kos. Estia Beach Hotel in Kos, Greece 2019-11-26

ESTIA BEACH HOTEL

estia beach kos

Pláž Pláž opravdu kousíček, když kousek popojdete najdete písčitý vstup do vody, jinak doporučuji boty do vody. Z tohoto důvodu bych příště volil jinší destinaci. Služby za poplatek Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty a atrakce na pláži, plážový bar. Pláž Do moře jsme se chodili koupat přímo z hotelu, pláž jsme nepoužívali. Bufet vždy zahrnuje jídla i pro milovníky vegetariánské kuchyně. Určitě stojí za to si půjčit auto a prozkoumat krásy ostrova.

Next

ESTIA BEACH HOTEL (Kardamena)

estia beach kos

Součástí areálu jsou útulné místnosti s moderním zařízením včetně klimatizace, soukromého balkónu a kuchyňky. This property only accepts cash for all onsite payments. V parném létě, zejména v červenci a srpnu, se teploty pohybují kolem 35°C ve stínu. . No onsite parking is available. Měli jsme štěstí na dobré matrace.

Next

Estia Beach ***, Řecko

estia beach kos

Please note that cultural norms and guest policies may differ by country and by property. WiFi and hair dryers are among the other amenities available to guests. Počasí na Krétě Na hlavním řeckém ostrově, Krétě, panuje suché a horké léto a mírná a deštivá zima. This property offers transfers from the airport surcharges may apply. It is provided with an outdoor swimming pool plus a sun terrace, sun loungers and parasols. Coffee break: 16:00 - 17:00 Večeře 19:00-21: 30 - bohatý bufet s řeckými, mezinárodními a asijskými pokrmy včetně masových jídel, ryb a mořských plodů.

Next

Estia Beach Hotel 3* Kos

estia beach kos

Pobřeží je ochlazováno severními větry a tak i v létě zde panují příjemné teploty dosahující v průměru až 30 °C. V Řecku je větší nepořádek než u nás. Here a buffet breakfast is offered each morning. Certain units have views of the sea. Úprava a čistota pláže zase záleží na majiteli, takže se setkáte s upravenou a čistou pláží, stejně jako s nepořádkem.

Next

Hotel Estia Beach, Řecko Kos

estia beach kos

Pláž Pláž, která je 100 m od hotelu je relativně na prd, raději si popojít až do města, cestou si můžete dát supr zmrzku Special. Hotel průměr, delegátka cestovky katastrofa. Strava Jídlo bylo moc dobrý, výběr dostačující, všeho dost. Většina turistů jezdí do Řecka užít si sluníčka a koupání v moři, a tak bude jistě vhodné uvést nejvyšší teploty moře - od konce dubna do konce listopadu se tu teploty vody pohybují mezi 20 - 25°C. Všude v okolí hotelu a pláže odpadky, poházené lahve, bordel.

Next

°ESTIA BEACH HOTEL KARDAMENA (KOS) 3* (Greece)

estia beach kos

Ubytování Menší rodinný hotel, který má velmi příjemný personál. This property offers transfers from the airport surcharges may apply. Pití bylo k dispozici po celý den. There is also a sun lounge out front with padded wicker furniture that almost runs the width of the hotel. V koupelně sedací vana se závěsem. Potěšilo nás, že byly ve výběru řecké speciality.

Next

ESTIA BEACH HOTEL, KARDAMENA

estia beach kos

Bohužel okolí hotelu nepůsobí moc hezky, ale to nevyčítám hotelu. Dobrá poloha hotelu, kousek od centra městečka. Pláž U hotelu byla pláž sice horší, ale nebyla špatná. Ubytování Super Strava Výborná, velký výběr pro všechny Služby hotelu Vše výbornę Pláž Pozvolná, písčitá v určitých místech s kameny. V pokojích je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi za poplatek. Wireless Internet access surcharge keeps you connected, and satellite programming is available for your entertainment. Hotel je tedy ideálním spojením relaxu v klidném hotelovém areálu a rušnějšího centra v dosahu pár minut.

Next

Estia Beach Hotel (Kos)

estia beach kos

Otřesná polévka pouze k večeři. Počasí je tady v sezóně poměrně konstantní - většinou převládá jasno nebo skoro jasno s teplotami kolem 30°C. Zde byla pláž také písečná, velmi málo lidí. Wireless Internet access is complimentary. V objektu je možné příjemně trávit volný čas. There is a seating area with sofas and tv. Clean rooms and breakfast offers but did not try this.

Next

Estia Beach ***, Řecko

estia beach kos

Ubytování Náš pokoj byl rodinný- 2 pokoje-velká terasa, výhled byl na moře. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Služby hotelu Ochotný a mily personal. Pláž písčitá,cestička přes pytle s pískem do vody. Cestovní kancelář, nenabízí výlety na ostrově Kos. .

Next

Estia Beach Hotel (Kos)

estia beach kos

Služby hotelu Hotel zaměstnává polský personál, takže se dalo domluvit i česky. For more details, please contact the property using information in the booking confirmation. Jídlo bylo výborné, pláže nádherné. Pláž Nejlepší pláž je vzdálená asi 1 km. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Někdy se stalo večer při sprchování byla voda vlažná až studená.

Next