Mano viasat. Tv programa Mano kanalai 2019-11-26

Mano TVPlay Home

mano viasat

Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities domeno pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir pan. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Kiekvienas portalo lankytojas, nemokamai gali prisiregistruoti ir susikurti tik savo mėgstamų kanalų tv programą, jums nereikės ieškoti mėgstamo kanalo tarp begalės kitų tv kanalų - labai naudinga funkcija, išbandykite nedelsiant!. Pateikta nuoroda į Bendrovei nepriklausančius tinklalapius nerodo, kad Bendrovė pritaria trečiųjų šalių tinklalapių turiniui, juose pateiktiems produktams ar paslaugoms. Tai aktualu juridiniams arba fiziniams asmenims, kurių elektros įrenginiai pirmą kartą jungiami prie bendrovės elektros tinklų, arba esamiems vartotojams, pageidaujantiems padidinti elektros įrenginių leistinąją naudoti galią, keisti aprūpinimo elektros energija patikimumą ar įrengtąjį vienfazį atvadą trifaziu.

Next

'Biuro ir IT paslaugų savitarna

mano viasat

Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Mūsų puslapyje yra atnaujinama nuolatos, čia rasite ne tik populiariausių , , , , , bet ir daugiau nei tv kanalų. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Bendrovė nekontroliuoja trečiųjų asmenų tinklalapių turinio ir neprisiima atsakomybės už trečiųjų asmenų tinklalapiuose sukurtą ir paskelbtą medžiagą. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.

Next

Tele2

mano viasat

. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą. Prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje įrenginyje tam tikrą informaciją — slapukus angl. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Norėdami užsiregistruoti - įveskite savo kliento numerį, kurį sudaro 4 — 8 skaitmenys, jį rasite sutartyje ar savo sąskaitoje. Prašome atkreipti dėmesį, kad didžiosios ir mažosios raidės suprantamos kaip skirtingos. Užsiregistruoti galima dviem būdais: 1.

Next

Einamojo mėn. sąskaita savitarnoje

mano viasat

Pasirinkite slaptažodį - slaptažodis turi būti bent 6 simbolių ilgio. Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje ir supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Jei Klientas sužino, kad jo prisijungimo duomenys buvo atskleisti bet kuriam trečiajam asmeniui, Klientas įsipareigoja nedelsiant pakeisti prisijungimo duomenis ir informuoti apie tai Bendrovę. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.

Next

MEZON Savitarna

mano viasat

Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patogi funkcija leidžia greitai ir labai informatyviai su vaizdine foto ar video medžiaga sužinoti apie šios dienos ar šios savaitės pačias įdomiausias laidas, filmus, trumpai pristatydamos jų siužetą - visi filmai ir tv laidos viename puslapyje. Skirtingai nei kiti panašaus turinio svetainių mūsų portale populiariausios tv programos yra išverstos į lietuvių kalbą. Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami.

Next

™ viasat Keyword Found Websites Listing

mano viasat

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Tai pažangesni atsiskaitymo būdai, lyginant su tradicinėmis atsiskaitymo knygelėmis, kadangi privatiems klientams nebūtina nurašinėti skaitiklių duomenų, o įmoka už elektros energiją klientui kas mėnesį apskaičiuojama pagal kliento vidutinį elektros suvartojimą kWh. Tai padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas, supaprastinti informacijos pasiekiamumą. O esamiems klientams suteikta galimybė savitarnos svetainėje apmokėti sąskaitas už suvartotą elektros energiją. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Tinkamą slaptažodį sudaro didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai ir skyrybos ženklai.

Next

LESTO savitarnos svetainė „Mano elektra“ pasipildė naujomis funkcijomis

mano viasat

Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje įrenginyje. Jeigu naudodamiesi nuorodomis norite lankytis trečiųjų asmenų tinklalapiuose, turite nuodugniai susipažinti ir sutikti su tų tinklalapių naudojimo sąlygomis. Prisijungęs nurodytu adresu Klientas įveda savo Kliento numerį bei Kortelės numerį, kurie yra nurodyti sutartyje sudarytoje su Bendrove, ir pasirenka slaptažodį, kurį jis dar kartą turi patvirtinti. Mūsų tikslas - pateikti kokybišką ir tikslią tv programą Jums! Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske. Norėdami užsiregistruoti - įveskite savo kliento numerį, kurį sudaro 4 — 8 skaitmenys, jį galite rasti sutartyje ar savo sąskaitoje.

Next

Tv programa Mano kanalai

mano viasat

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Informaciją apie tai, kokie slapukai įrašomi ir kaip juos galite pašalinti, rasite. Taip pat naudojant slapukus automatiškai fiksuojami tinklalapio lankomumo duomenys: informacija, kiek lankytojų apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų teikėjo serverio srities domeno pavadinimas, kokia informacija dažniau skaitoma ir pan. Jei Klientas nepateikė šio pranešimo iki Taisyklių pakeitimų įsigaliojimo dienos, yra laikoma, kad Klientas sutikimo su Taisyklių pakeitimais. Imtuvo kortelės numerį sudaro 12 skaitmenų, kurie turi būti suvesti be tarpų tarp jų. Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami.

Next