Čínský horoskop 2020. Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy? 2019-11-26

Znamení Kozy

čínský horoskop 2020

Rodina nepotřebuje drahé dárky, lepší je strávit společně vědomý čas. Buvol - čínský horoskop na rok 2019 Ze všech 12 znamení je podle čínské astrologie Buvol vůbec nejkonzervativnějším a nejtradičnějším znamením zvěrokruhu. A zlepšení by mělo přijít také v oblasti peněz. Pro tentokrát zapomeňte na pragmatismus a řiďte se pocity. Raději se včas stáhněte do ústraní.

Next

Čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Horoskop Blíženci — Červen 2020 Červen bude Blížence lákat k moři, daleko do ciziny. Je opravdu důležité, abyste byli připraveni. Rádi vyslechnou problém blízkého člověka, pomůžou nebo poradí. Štěstí V roce 2020 bude štěstí na vaší straně, ale potřebujete se ho chopit ve chvíli, kdy začne klepat na vaše dveře. Horoskop Červen 2020 online — Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty. Nyní ale k roku kovové Krysy, který nás čeká.

Next

Znamení Opice

čínský horoskop 2020

Ta přichází pravidelně každé dvacetiletí. Horoskop na rok 2020 varuje před unáhlenými rozhodnutími. Na tom se nic nezmění ani v roce Krysy dle čínského horoskopu. V životě si jdou za svým a jedinou možností je pro ně úspěch. Bude ideální čas na založení rodiny, sňatek nebo alespoň zásnuby.

Next

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

čínský horoskop 2020

. Proč je rok 2020 z astrologického hlediska tak výjimečný? Nepatří nutně k nejpilnějším, ale jsou skutečně houževnatí, pokud jde o to dojít všemi prostředky k vytouženému cíli. Nad malichernými problémy raději mávněte rukou a včas uznejte svou vinu. O Zajíci se dá říci, že má jistý nos na obchody a dokáže využít vhodné příležitosti. Není ale třeba věšet hlavu, právě zvýšený tlak na výkon, výdrž, tlak na samou podstatu osobnosti může vést k nevídaným výsledkům a k neuvěřitelným proměnám zrozenců těchto znamení. Kozy vyniknou také v inženýrských a plánovacích kancelářích a všude tam, kde jsou potřeba lidé, kteří uvažují logicky a dovedou podle toho jednat. Znamení Krysy vychází ze starověkých čínských a indických kultur, v nichž byla krysa, na rozdíl od západních kultur, vysoce respektovaným zvířetem.

Next

Znamení Kozy

čínský horoskop 2020

Nyní ale k roku kovové Krysy, který nás čeká. Tygři jsou taktní lidé, ale i nedůtkliví a příliš si vědomí vlastního já. A co čínský horoskop na rok 2019 předpovídá v oblasti lásky? Krysy se probíjí životem raději lstí než prací. Toužíte po svobodě, abyste si mohli dělat jen to, co si vyberete. Krysy konečně prozřou a uvidí život a s ním související problémy jasnýma očima. Krysa je velmi zvídavá a činorodá, avšak má tendence upřednostňovat vždy své vlastní zájmy nad potřeby jiných lidí - ať už v pracovní nebo osobní oblasti života.

Next

Týdenní čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Beranům a Vahám tempo Kozoroha sice obvykle nedělá velké problémy, ale nálož práce a úsilí tohoto roku je i na ně dost. Přečtěte si Kozoroh Rok 2020 vám přináší obrovskou lásku a zamilovanost partnera. To stejné platí pro zrozence ve znamení Prasete. Milují svou rodinu a přátele a svůj vztah dovedou projevit jako málokdo. Úplněk Červen 2020, Úplněk v Červnu 2020.

Next

Čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Elementem roku 2020 je kov, proto rok kovové Krysy. Kvôli tomu nám naše presvedčenie, rebríčky hodnôt a rodinné tradície budú pripadať zastarané, a tak sa ich budeme snažiť nahradiť novými a lepšími. Ten vám poskytne opravdu mnohá potěšení zejména s vaším protějškem bez ohledu na to, zda jste spolu dva roky nebo třicet. Dává nám záruku, že všechno je možné, že každý z nás je strůjcem svého života a má možnost být, kýmkoli chce. Bez vlastnej snahy a sebavzdelávanie by sme na úspech čakali márne. Jen ale pozor na pýchu, která předchází pád.

Next

Týdenní čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Nelitujte peněz či vynaloženého majetku! Bude to skvělý rok pro zakládání a rozvíjení. Buvol - čínský horoskop na rok 2020 Buvol je ve své podstatě konzervativní a tradiční znamení, které se nelibuje ve změnách. Osobní hrdost má pro ně větší cenu než materiální zisky. Čtěte také: Horoskop Blíženci — Leden 2020 Začátkem roku se bude Mars nacházet ve znamení Štíra, což bude po Blížence znamenat neutralitu. Neumí spořit a vydělané peníze velmi snadno utratí.

Next

Zajíc

čínský horoskop 2020

A jak se vám povede v oblasti lásky? Pro Krysy není problém navázat kontakt s úplně cizím člověkem. Do života jim vstoupí i šťastná náhoda. Ty méně příznivé, ale stejně překvapivé, se mohou dostavit do života Lvů, Štírů a Vodnářů narozeným zpočátku znamení. Na začátku roku si stanovíte určitá předsevzetí a osobní cíle. Psi, zajímají vás motivy, které jsou v pozadí lidského konání.

Next

Čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Vyhovovať vám tak bude skôr podriadené postavenie - obzvlášť ak ide o zamestnanie, ktoré so sebou prináša veľa zodpovednosti. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Pokud si něčím nejste jistí, raději se někoho zeptejte. Jedná se o element dřeva, ohně, země, kovu a vody. Kozy letos mají na to, aby udivily a překonaly samy sebe.

Next