Oktagon vemola vs attila. Karlos Vemola VS Attila Vegh 9.11.2019 OKTAGON 15 2019-11-26

OKTAGON 15: Végh vs Vémola

oktagon vemola vs attila

Datum jejich střetnutí bylo stanoveno na 9. Poslední prohra Attilu s Američanem Zwickerem jeho fanoušky určitě zamrzela. Čiže moja príprava už začala. Attila Végh má tělesné dispozice i techniku, díky které by měl Vémolovy pokusy ustát. Pokud byste tedy chtěli vidět Zápas století na vlastní oči — lístky zakoupíte na webu a pochopitelně můžete vybírat z různých cenových kategorií. Konec spekulacím po Zápase století! Attila Végh - Karlos Terminátor Vémola vstupenky a cena lístků Zápas Attila Végh vs.

Next

OKTAGON 15: Végh vs Vémola

oktagon vemola vs attila

Celkem je na programu jedenáct duelů. Favoritom stávkových kancelárií medzi 34-ročnými rovesníkmi bol jednoznačne Vémola, ktorý ťahal jedenásťzápasovú víťaznú šnúru. Attila Végh má tělesné dispozice i techniku, díky které by měl Vémolovy pokusy ustát. Végh a kde se dají koupit vstupenky? Populární herec Jakub Štáfek má už za sebou jeden zápas v boxe. Zdali totéž zopakuje i s turnajem v O2 areně, to se zatím neví, nicméně za vyzkoušení to určitě stojí. Níže v článku vám přinášíme přehled všech zatím známých zápasů. Ale vyhraji samozřejmě já, bude to potvrzení všeho, čeho jsem v kariéře dokázal.

Next

Oktagon 15 v O2: Attila Végh

oktagon vemola vs attila

Opřel se do přípravy, ale už to asi nedožene, takže bude vémolice. Následně by měl svého soupeři udolat v postoji, kde má Vémola bezesporu i nadále jisté slabiny. Zdali a kde budou k dispozici internetové streamy zdarma, to zatím není jisté. Môj super je silný, má v rade veľa výhier. Jaký dárek dal Viktor Pešta Michalu Martínkovi? Event: Galavečer Oktagon 15 Kdy se uskuteční zápas Vémola vs.

Next

Oktagon 15 MMA živě: Végh vs Vémola program online tv

oktagon vemola vs attila

Budem mať dvojfázové tréningy a do toho kempy. Végh se ale v poslední době měřil s lepšími soupeři než Vémola. Ve své kariéře má více než 30 vítězství, 9 proher a 2 remízy. Kromě toho má i skvělou techniku a oproti Vémolovi má pár centimetrů k dobru. A Pešta překvapil, přinesl soupeři dárek, dal mu motýlka, nůž.

Next

Oktagon 15 v O2: Attila Végh

oktagon vemola vs attila

Veľa ľudí ma po zápase dalo bokom, že som outsider. Před hlavním fightem večera vstoupí do klece těžké váhy. Jaké všechny možnosti sledování se nám tedy nabízí? Narůst kurzu na slovenského bojovníka byl způsoben nečekanou. Oktagon 15: Prelims od 18:00 Miloš Petrášek vs. Jako taková má i vlastní aplikaci, která v minulosti živě vysílala předzápasy turnajů Oktagonu naposledy Oktagone Prime 2 z Košic.

Next

Nejočekávanější zápas v československém MMA: Karlos Vémola vs. Attila Végh

oktagon vemola vs attila

Sú to iba obyčajní prašivci, chrapúni originálni, nemám na nich iné slová. Slovák Attila Végh a Čech Karlos Vémola si změří síly na galavečeru míchaných bojových umění Oktagon 15, který se uskuteční 9. Mám sa veľmi dobre, už som po dovolenke. Zápas se odehraje na pět kol a vítěz se stane šampionem Oktagonu. Má veľkú fyzickú silu, ale nie je až taký komplexný.

Next

OKTAGON 15: Vémola vs. Végh VIDEO

oktagon vemola vs attila

Protože být králem Česka i Slovenska pro mě znamená všechno. Šampion a držitel pásu Michal Martínek a vyzyvatel Vitkor Pešta. Budem oteckom, strašne sa teším, aj s mojou láskou Natálkou. Já a Attila jsme stejný ročník, on je největší slovenský bojovník, já jsem nejlepší český, naše životní cesta se vyvíjela podobně a na konci té cesty bude jenom jeden vítěz. Fightcard, informace o zápasech, kurzy a program najdete v našem článku. Sám Végh prohlásil, že se mu tento track velmi zamlouvá a dokonce si jej pouští jako nástupní píseň před každým zápasem.

Next

Zápas storočia Végh vs. Vémola: Bude to ozajstná márovačka!

oktagon vemola vs attila

Český Terminátor se ukázal už na. Na tento zápas bude poskytovat livestream zdarma s největší pravděpodobností i sázková kancelář Tipsport, která umožňuje prvních 7 dní od registrace nebo stačí když máte podán tiket v hodnotě 30 Kč za posledních 30 dní. Zde naleznete i fight card a program s aktualizovanými výsledky. UpozorněníZápas století bude jistě vrcholem galavečera Oktagon 15. Ako beriete duel s odstupom času? Podle bookmakerů je favoritem český Terminátor. Podle bookmakerů je ale velkým favoritem český Terminátor.

Next

Attila Végh vs. Karlos Vémola, Oktagon 15

oktagon vemola vs attila

Každý fighter, či už je profesionál alebo amatér si zaslúži úctu za to, čo robí pre tento šport a Slovensko. Joachim Christensen na body Jakub Bahník vs. Tyto online streamy ovšem občas nabídnou horší kvalitu obrazu. Aktuálně má navíc 8 vítězství v řadě. Terminátor navíc ukázal, že když mu nezafunguje takedown, je většinou poměrně bezradný. Oba dva mají ovšem přislíbenou i odvetu.

Next